نکات ویژه ای که هنگام خرید پکیج دیواری باید دقت کرد

پمپ سیرکولاسیون
پمپ سیرکولاسیون پکیج چه کاربردی دارد
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸
تعمیرات پکیج
۱۰ نکته ویژه در خرید پکیج دیواری
مهر ۴, ۱۳۹۸

نکات ویژه ای که هنگام خرید پکیج دیواری باید دقت کرد

انواع پکیج دیواری

انواع پکیج دیواری

نکات مهمی که در هنگام خرید پکیج دیواری بایستی به آن اعتنا کرد 


خرید پکیج دیواری ، برای خرید پکیج دیواری مطلوب نکات متعددی را بایستی در حیث بگیرید که یکی مهم‌ترین آنان تناسب پکیج با بعدها فضای خانه شماست . با دقت به متراژ ساختمان خویش می توانید پکیج های ذیل راتهیه و تنظیم نمائید :

تعمیرات شوفاژ در مشهد

برای منزل ای با تحت بنای ۱۵۰ متر : پکیجی با توان ۲۶ کیلو وات

برای منزل ای با تحت بنای ۲۴۰ متر تا ۴۰۰ متر : پکیجی با توان ۳۵ کیلو وات

برای منزل هایی که در شهرهای مرتفع قرار گرفته اند به دلیل چگالی کم هوا بایستی طول را هم در لحاظ گرفت . برای این عمل می بایست نسبت چگالی هوای حوزه‌ جغرافیایی متبوع به چگالی هوا در مرحلهدریا را بدست آورد که موجب کاهش گنجایش متبوع در پکیج می شود .

نکات مهمی که در هنگام خرید پکیج دیواری می بایست به آن دقت کرد

تعمیرات پکیج در مشهد

پکیج دیواری

پکیج دیواری

۲٫ مدل دودکش خانه

دودکش خانه المانی فراوان با اهمیت در گزینش گونه پکیج دیواری است . ارتفاع عمودی لوله دودکش ساختمان در منزل هایی که در طبقات انتها مجتمع ها قرار دارا‌هستند معمولا کمتر از ۳ متر است که در‌این حالت می بایست حتما پکیج حرفه دار نصب شود .
برای واحدهای زیرین مجتمع که ارتفاع افقی لوله دودکش کمتر از ۱ متر باشد شایسته ترین گزینش پکیج فارغ از حرفه است . پکیج های سوای رشته سروصدایی ندارند ولی پکیج های رشته دار ( علی الخصوصپکیج های رشته دار با دودکش دو جداره ) از لحاظ ایمنی و کاهش خطر احتراق و ورود گازهای سمی مطمئن خیس می‌باشند .

در شرایطی که به دلیل ارتفاع کم لوله دودکش بدون چاره به نصب پکیج فارغ از حرفه میباشید سفارش می کنیم با مجهز کردن پکیج دیواری خویش به سنسور حرارتی دودکش هر مدل خطر احتمالی رامدیر فرمائید .

  1. نوع مبدل حرارتی منزل

اگر خانه شما دارای گرمایش از کف می باشد بهترین انتخاب برای آن پکیج های کندانسیک است زیرا این پکیج ها مصرف گاز کمتری دارند.

برای خانه هایی که گرمایش آنها از طریق فن کویل تامین میشود بهترین پکیج، پکیج های منبع دار است. در این حالت اگر شما آب گرم مصرفی را باز کنید فن کویل ها باد سرد نخواهند زد.

نکات مهمی که در هنگام خرید پکیج دیواری باید به آن توجه کرد

  1. میزان آب گرم مصرفی مورد نیاز خانه

اگر مصرف آب گرم در خانه شما بالاست باید به سراغ پکیج های مخزن دار یا پکیج با قدرت حرارتی بالاتر از ۳۱ کیلووات بروید.

  1. میزان ظرفیت حرارتی مورد نیاز

اگر خانه یا آپارتمان شما خیلی بزرگ (بیش از ۳۰۰ متر مربع ) است بهترین انتخاب برای شما پکیج دیواری یا زمینی است. البته پکیج های دیواری را بیشتر توصیه میکنیم زیرا دوام بیشتر و مصرف گاز بسیار کمتری نسبت به پکیج های زمینی و پکیج های مخزن دار دارند.

 

نکات مهمی که در هنگام خرید پکیج دیواری باید به آن توجه کرد

  • مبدل های پکیج

اگر آب شهر و منطقه زندگی شما املاح زیادی دارد (مثل قم و یزد) بهترین انتخاب برای شما پکیج های دو مبدله هستند زیرا پکیج های تک مبدله به مرور زمان رسوب گرفته و بازدهی آنها به شدت کاهش می یابد.

  • گارانتی و خدمات پس از فروش

پکیج مورد نیاز خود را از میان برندهای مشهور و قابل اعتماد انتخاب کنید که دارای خدمات پس از فروش باشند. در این حالت اگر قطعات پکیج موردنظر خراب شوند با اطمینان از پشتیبانی بلند مدت کارخانه سازنده از قطعات خود جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. پیکج هایی که ساخت کارخانه های معتبر و با سابقه هستند معمولا گارانتی ۲ تا ۳ ساله دارند. پکیج های ایتالیایی مشهورترین و بهترین پکیج های موجود در بازار ایران هستند اما در سالهای اخیر پیکج های تولید داخل با کیفیت بالایی روانه بازارهای داخلی شده است که حتی در زمینه صادرات نیز فعالیت دارند.

نکات مهمی که در هنگام خرید پکیج دیواری باید به آن توجه کرد

  • پکیج های دارای خطای نمایی

این پکیج ها در واقع قابلیت عیب یابی اتوماتیک با کد هستند که میتواند خیلی سریع عیب سیستم را تشخیص داده و نشان دهد. این پکیج ها دارای عیب یاب مجهز به سنسورهای کنترل عملکرد بوده و میتوانند خطاهای عملکرد سیستم را به صورت کدهایی تعیین شده در مانیتور پکیج نشان دهند. کابر به محض مشاهده کد خطا باید به سراغ دفترچه راهنما رفته و با مشاهده کد نمایش داده شده عیب سیستم را متوجه شود.

  • هد پمپ سیر کولاسیون

مسیر لوله کشی پکیج تاثیر بسیار مهمی در ایجاد افت فشار در پکیج دارد. هد پمپ سیر کولاسیون سیستم معمولا برای مسیرهای لوله با طول حداکثر ۳۵ تا ۵۰ متر مناسب است. نوع لوله به کار رفته در لوله کشی پکیج نیز در افت سیستم اثر گذار است. لوله های انعطاف پذیر چند لایه با زبری کم و حداقل اتصالات، کمترین احتمال افت فشار را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *